Już dzisiaj w Premier League czeka nas bardzo ciekawe starcie w postaci rywalizacji Chelsea z Manchesterem United. The Blues według kursów są faworytami, ale czy uda się im to też pokazać na boisku? O tym przekonamy się wieczorem, a tymczasem w Betclic z kodem promocyjnym możecie odebrać bonus w postaci większego kursu na zwycięstwo Chelsea!

Odbierz większy kurs w Betclic z kodem promocyjnym!

W ten weekend byliśmy świadkami wielu ciekawych spotkań, a wśród nich były m.in. starcia Sevilli z Barceloną, czy nawet derby Poznania – Lech vs. Warta. Jednak dzisiaj prawdziwa gratka dla fanów Premier League, bowiem Chelsea zmierzy się z Manchesterem United.

The Blues są faworytami, gdyż pod wodzą Tuchela wyglądają bardzo solidnie i pewnie punktują, a do tego zagrają u siebie. Jednak nie należy lekceważyć Czerwonych Diabłów, bowiem te pokazywały już wielokrotnie, dlaczego należy się z nimi liczyć.

chelsea united betclic

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie odebrać większy kurs na zwycięstwo Chelsea. Ten wcześniej wynosił 2.21, a teraz jest to aż 2.80. Znajdziecie go w zakładce Super Kursy i możecie zagrać maksymalnie za 25 złotych, ale standardowo można go połączyć z innymi zakładami w ramach kuponów AKO. Bukmacher nie stawia żadnych dodatkowych warunków przed Wami, co na pewno warto wziąć pod uwagę. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie również liczyć na pakiet startowy, a razem z nim takie rzeczy, jak:

  • zakład bez ryzyka do 550 PLN
  • 50 % więcej do wygranych