Już w tę sobotę, 20 marca, odbędzie się 59. gala KSW. Podczas niej Pudzianowski zmierzy się z Bombardierem, co jest walką wieczoru. BETFAN gra razem z Pudzianem i jako jeden z nielicznych bukmacherów przygotował ciekawe bonusy. Zobaczcie, co oprócz freebetów możecie zgarnąć!

Odbierz bonusy u bukmachera BETFAN!

Dzisiejszej nocy odbędzie się gala KSW 59, gdzie podczas niej Pudzianowski zmierzy się z Bombardierem. Polak jest faworytem, jednak rywal to niezwykle groźny przeciwnik, o czym warto pamiętać. Do tego jeszcze Racic zmierzy się z Przybyszem, a Janikowski z Radcliffem, wiec dla kibiców najbliższy wieczór na pewno będzie bardzo ciekawy, a emocje możecie zwiększyć np. obstawiając w BETFAN. Czy Pudzian wygra kolejną walkę? Zobacz, jakie są dostępne bonusy u bukmachera!

betfan ksw 59 pudzian

Wcześniej informowaliśmy, że jest dostępny ranking Pudziana, gdzie najlepsze osoby mogą zbierać punkty i wygrać do podziału 5 000 złotych, a także trening z Pudzianowskim. Wystarczy trafiać kupony, za które są punkty. Do tego jeszcze możecie odebrać teraz freebety, a żeby je zdobyć, wystarczy włączyć Watch Trolls na youtube’owym kanale BETFAN podczas trzech ostatnich walk na KSW 59 i wziąć udział w zabawie.

Bukmacher ma także specjalne BINGO Pudziana, czyli specjalne zakłady z wysokimi kursami, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Z całą więc pewnością dzisiejszy wieczór zapowiada się bardzo ciekawie.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętajcie też, że w BETFAN z kodem promocyjnym 1600PLN możecie również odebrać takie rzeczy, jak:

  • 1000 PLN bonusu od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 14 % do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze