Liga Mistrzów i Liga Europy wracają, a ty nie masz pomysłu, gdzie grać? Świetnie się składa, bo bukmacherzy przygotowali szereg promocji z tej okazji. W STS bonus jest dostępny z naszym kodem, a oprócz tego firma oferuje dodatkowe premie zależne od obrotu pieniędzmi.

STS bonus – na czym polega promocja z pucharami?

Powrót Ligi Mistrzów to co, na co czekali fani piłkarskich zmagań. Do gry wkraczają najlepsi zawodnicy, więc bukmacher przygotował dla was ciekawą promocję. Tym razem w STS bonus polega na tym, że za każde 100 złotych, które obrócicie w jednym tygodniu, otrzymacie 10 złotych bonusu. W ciągu siedmiu dni jest to maksymalnie aż 100 złotych dostarczone na wasze konto bonusowe. Oferta jest ważna od 3 do 23 sierpnia. Warto więc się nad nią zastanowić. 

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS bonus – co dostanę za rejestrację z kodem?

W STS bonus możecie otrzymać, rejestrując się z kodem promocyjnym 1299PLN. Wykorzystując go podczas zakładania konta, zgarniecie dodatkowo m.in:

  • 100% do 1200 złotych od depozytu
  • 30 złotych zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet
  • 20 złotych zakład bez ryzyka na Bet Games

Wystarczy wpisać nasz kod podczas rejestracji i będziecie mogli cieszyć się z tych premii. Ważne jest też to, że łączą się one z bonusem na puchary oferowanym przez STS do 23 sierpnia. Czyli łącznie wasza suma, którą zgarniecie z promocji, może wynieść znacznie więcej, niż standardowe 1324 złote. 

Przymierzając się do obstawiania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy warto więc bliżej przyjrzeć się STS. W końcu bonusy oferowane przez tego największego w Polsce bukmachera wyglądają bardzo korzystnie. 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze