Zgarnij w forBET MaxiZysk na Ekstraklasę i wygrywaj 2x więcej!

forBET akcja bonusowa

Dzisiejszy dzień to kolejne mecze osiemnastej kolejki Ekstraklasy. Za kilkanaście minut będziemy mogli obejrzeć starcie Legii Warszawa z Wisłą Płock. Jak dotąd po przerwie zimowej najlepsza polska liga obfituje w dużą liczbę bramek. W trakcie meczów możemy obejrzeć wiele zwrotów akcji i dużo emocji. Czy dziś ten trend się utrzyma? Sprawdźcie opinie o forBET i zgarnijcie MaxiZysk!

Sprawdź opinie o forBET i zgarnij bonus!

Przez ten weekend będziemy mieli szansę obejrzeć kolejne sześć meczów 18 kolejki Ekstraklasy. W ciągu dzisiejszego dnia będzie można obejrzeć aż trzy mecze. Pierwszy z nich zaczyna się równo o godzinie 15;00, z kolei następne rozpoczynają się o 17; 30 i 20:00. Najpierw zmierzą się ze sobą zawodnicy Legii Warszawa i Wisły Płock.

Następnie będziemy mogli zobaczyć zmagania Podbeskidzia Bielsko-Biała z Jagiellonią Białystok. Podsumowującą rozgrywką dzisiejszego dnia będzie mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze.

forbet grafika bonusowa

Aby było jeszcze ciekawiej dzisiejszego dnia odbędą się również dwa zaległe mecze 1. ligi. Z okazji tak intensywnego weekendu forBET przygotował dla was MaxiZysk. Żeby, wziąć udział w tej promocji wystarczy, że wpłacicie w trakcie trwania promocji depozyt o minimalnej kwocie 20 PLN.

Następnie musicie wybrać z listy na kuponie MaxiZysk Polska Piłka. Zagrać kupon ze zdarzeniami przedmeczowymi lub na żywo z Ekstraklasy bądź 1 Ligii. Wtedy Wasz zysk zostanie podwojony.  Mnożnik wygranej można wykorzystać przez 48 godzin.