Skoki narciarskie w naszym kraju są zdecydowanie najbardziej lubianym sportem zimowym. Startuje nowy sezon, a w ten weekend rozgrywane są zawody w Wiśle. W forBET jest bonus do odebrania na zmagania z 22 listopada. W jaki dokładnie sposób? Przekonajcie się sami, gdyż całość jest dość prosta i nie ma skomplikowanych zasad.

Otrzymaj bonusy w forBET za skoki narciarskie!

W ten weekend czekają nas ciekawe zmagania na stokach w Wiśle. Za nami kwalifikacje do turnieju dla mężczyzn, które wygrał Stoch, wyprzedzając m.in. Sato i Eisenbichlera (Ci zajęli odpowiednio drugie oraz trzecie miejsce). W TOP 10 znaleźli się jeszcze Kubacki oraz Żyła – piąta i dziesiąta lokata. W niedziele z kolei czeka nas turniej indywidualny, gdzie Polacy będą mogli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Jednak o wygraną może być dość trudno, w końcu tacy oponenci, jak Sato, czy Kobayashi mogą wysoko zawiesić poprzeczkę.

forbet baner skoki

W forBET bonus możecie odebrać, jeżeli wpłacicie minimum 40 złotych i wybierzecie z listy na kuponie MaxiZysk. Następnie wystarczy zagrać kupon ze zdarzeniami z oferty na skoki narciarskie. Maksymalna wygrana to 2279 złotych, a mnożnik przysługuje do kwoty 150 złotych. Kupon powinien się składać z co najmniej trzech zdarzeń z kursami miniminalnymi wynoszący 1.40. Całość jest dość prosta i łatwo można zyskać podwojony zysk na zakładzie. 

W forBET bonus jest również dostępny z kodem promocyjnym 2400PLN, który zapewni Wam:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze