Obecnie trwają mistrzostwa świata w hokeja i potrwają aż do 6 czerwca. Kibicom na pewno nie zabraknie emocji, a do tego możecie jeszcze zgarnąć bonusy w forBET z kodem promocyjnym. Operator daje możliwość odebrania MaxiZysku na MS. Sprawdźcie, jakie są warunki tej akcji!

MaxiZysk na MS w hokeju – zdobądź bonus w forBET z kodem promocyjnym

Rozpoczęły się mistrzostwa świata w hokeju i potrwają aż do 6 czerwca, a na nas czeka mnóstwo emocji. W turnieju co prawda nie biorą udział Polacy, ale zagrają za to nasi sąsiedzi – m.in. Czechy i Niemcy. Szesnaście zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. W jednej z nich są m.in. zawodnicy Niemiec, Włoch, Kanady i USA. W drugiej z kolei zagrają chociażby Rosjanie, Czesi, Duńczycy, czy Szwedzi.

Po fazie grupowej z każdego zbioru awansują cztery najlepsze zespoły, które trafią do 1/8 finału. To, jakie zajmą miejsce teraz ma znaczenie, bowiem zwycięzca grupy A zagra z czwartym zespołem ze zbioru B. Warto jednak mieć na uwadze, że to jeszcze nikogo nie faworyzuje. W forBET jest ciekawy MaxiZysk do zgarnięcia na te rozgrywki. Zobaczcie, jakie są jego warunki!

forBET kod promocyjny → zobacz, jak zgarnąć bonus na start!

forbet maxizysk ms hokej

W forBET możecie skorzystać z MaxiZysku. Wystarczy, że w piątek, 21.05.2021, dokonacie depozytu za minimum 20 PLN (liczy się tylko ten dzień). Następnie z listy na kuponie wybieracie MaxiZysk Hokej i gracie kupon z co najmniej czterema zdarzeniami na mistrzostwa świata w hokeja.

Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 200 PLN, czyli za depozyt powyżej 200 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 200 PLN. Zysk z kuponu zostanie pomnożony dwukrotnie, a maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET kod promocyjny 2480PLN da Wam jeszcze takie rzeczy, jak:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze