Przed reprezentacją Polski ostatni sprawdzian przed Euro 2020. Podopieczni Paulo Sosy we wtorek o godzinie 18:00 podejmą Islandię. Dla Biało-Czerwonych to dobra okazja, żeby się sprawdzić w boju, pomimo tego, z jakimi problemami musi się teraz mierzyć (z gry wypadło już dwóch napastników). W STS z kodem promocyjnym możecie więc skorzystać z ciekawej promocji!

W STS z kodem promocyjnym do wygrania jest pięciokrotność stawki!

Reprezentacja Polski przygotowuje się do Mistrzostw Europy, które rozpoczną się już w piątek, 11 czerwca. Polacy pierwszy mecz grają jednak dopiero 14 czerwca, w poniedziałek, kiedy to zmierzą się ze Słowenią. Dlatego dzisiaj czeka ich jeszcze ostatni sparing przed Euro 2020, w którym to zagrają z Islandią. Nie wolno ukrywać, że nasi rodacy to oczywiści faworyci w tym meczu, którzy wszystkie argumenty mają po swojej stronie.

Już wcześniej wiedzieliśmy, że na Euro 2020 zabraknie, chociażby Piątka, ale na ostatniej prostej wypadł także Milik. Sztab cały czas twierdził, że polski snajper będzie gotowy na mecze podczas Mistrzostw Europy, jednak tak się nie stało. W poniedziałek wieczorem świat obiegła informacja, że zawodnik Olympiku Marsylia nie zagra w tym prestiżowym turnieju – prawdopodobnie w składzie zastąpi go więc Świerczok, napastnik wypożyczony do Piasta Gliwice.

W STS kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci bonusy na start i dostęp do promocji dla stałych klientów!

baner na sts polska

Bukmacher proponuje, że pomnoży pięciokrotnie kurs z wygranego kuponu. Trzeba jednak spełnić kilka warunków. Z oferty przedmeczowej należy wybrać i wytypować poprawnie dokładny wynik meczu Polska – Islandia. Kupon może być AKO, ale w akcji weźmie udział tylko pięć pierwszych, zagranych. Jeśli Twój kupon będzie wygrany to otrzymasz doładowanie bonusowe na sumę stawki kuponu pomnożonej razy 5 (po odjęciu podatku, maksymalnie do 500 PLN).

Uzyskany bonus podlega obrotowi na łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W STS kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci także bonusy na start, a w nich:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze