Zgarnij nawet 50 tys. zł, tylko weź nie traf Ekstraklasy!

promocja nie traf esa duży banner

Już dziś do gry wraca Ekstraklasa, która jest przez wielu polskich kibiców najbaczniej obserwowaną ligą na świecie! Przy okazji jej powrotu bukmacher BETFAN przygotował niezwykle ciekawą promocję, w której możesz zgarnąć bonus z puli 50 tys. zł! Więcej na ten temat dowiesz się, czytając poniższy artykuł.

Nie traf ESA, czyli 50 tys. zł do wygrania w BETFAN!

Przy okazji powrotu do gry naszej kochanej ESY, czyli Ekstraklasy, bukmacher BETFAN niemal tradycyjnie już zorganizował promocję, w myśl której do rozdania ma bonusy o łącznej wartości aż 50 tys. złotych! Co trzeba zrobić, by powalczyć o bonus? Nic prostszego! Po prostu nie traf Ekstraklasy! Jeśli błędnie wytypujesz wynik każdego z ośmiu meczów 18. kolejki, otrzymasz bonus, którego wysokość zależy od ilości graczy, którzy dokonali tej samej sztuki. Oto szczegóły tej promocji:

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta w BETFAN, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/betfan
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon na wszystkie osiem meczów Ekstraklasy, korzystając z oferty, którą znajdziesz tutaj
  4. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 19 PLN
  5. Jeżeli nie trafisz żadnego z ośmiu meczów, otrzymasz bonus z puli 50 tys zł do podziału na wszystkich graczy, którzy również wygrali w tej promocji
  6. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i stałych graczy BETFAN!
  7. Życzę powodzenia!
promocja nie traf esa banner w tekst

Powrót naszej rodzimej ligi to zatem okazja do zgarnięcia dodatkowych środków na grę w BETFAN! Jeżeli nie masz jeszcze tam konta, a chciałbyś wziąć udział w opisanej wyżej promocji, pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym do BETFAN otrzymasz także wysoki bonus powitalny w wysokości 200% od 1. depozytu. Życzę powodzenia i (nie)trafionych typów!

Zaloguj się aby dodawać komentarze