Przed nami jeszcze cztery mecze w 1/8 Euro 2020. W jednym z nich reprezentacja Chorwacji zmierzy się z Hiszpanią, a w drugim Francja zagra ze Szwajcarią. Oba spotkania zapowiadają się na bardzo ciekawe, a u bukmacherów można zagrać ciekawe rzeczy. W Fortunie z kodem promocyjnym czeka na Ciebie dodatkowo bonus na live – gwarantowane 40 PLN!

Obstawiaj Euro 2020 na live w Fortunie z kodem promocyjnym

W niedzielę nie brakowało wielu emocji podczas meczów 1/8 Euro 2020. Czesi ograli Holendrów, a Belgowie rozprawili się z Portugalią. Jednak żadne z tych spotkań nie było proste dla zwycięzców i dzisiaj liczymy na podobny pokaz ciekawej gry. W jednym ze starć Chorwacja zagra z Hiszpanią, a w drugim Francja ze Szwajcarią. Podopieczni Dalica nie są faworytami, można wręcz powiedzieć, że to mocny underdog, ale dotychczas La Furia Roja nie była drużyną, która bardziej przekonuje kibiców. Oba zespoły prezentowały się przeciętnie w fazie grupowej.

Podobnie było też z Francuzami, chociaż Ci imponowali spokojem w grze. Dzięki temu, że zajęli pierwsze miejsce w grupie F, trafili teraz na Szwajcarię. Rywal teoretycznie trochę prostszy, ale w praktyce wcale tak nie musi być. Nie od dziś wiadomo, że Trójkolorowi preferują grę z kontrataku, a na taką raczej nie będą mogli sobie pozwolić w tym spotkaniu. Kluczowa więc będzie dyspozycja m.in. Benzemy, czy Mbappe. 

Fortuna kod promocyjny —> zobacz, jak odebrać pakiet powitalny na Euro 2020!

fortuna dodatkowa kasa live

W Fortunie do dzisiaj możesz obstawiać na live z pewnym bonusem w postaci 40 PLN. Jakie są warunki promocji? Dość proste. Aby otrzymać gwarantowany bonus w punktach FKP o wartości 40 PLN w każdy dzień trwania promocji postaw minimum jeden kupon z oferty live za min. 40 PLN brutto każdy. Zakłady muszą być rozstrzygnięte do 29.06.2021 do godziny 9:00. Nagrodę należy aktywować w ciągu siedmiu dni i można wykorzystać w dowolny sposób.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

To nie jedyna rzecz, jaka czeka na Ciebie u tego bukmachera. W Fortunie z kodem promocyjnym 2720PLN otrzymasz również:

  • 2100 PLN od drugiego depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze