Chcielibyście zgarnąć dodatkowe pieniądze u bukmacherów? Jeżeli tak, to dobrze się składa. W Superbet z kodem promocyjnym możecie odebrać ciekawe bonusy, a do tego wziąć udział w Super Game, gdzie pula nagród w każdej rundzie wynosi 25 000 złotych. Co więc trzeba zrobić, żeby móc zgarnąć to? Sprawa jest dość prosta, przekonajcie się sami. 

Superbet kod promocyjny – odbierz dodatkowe pieniądze!

Bukmacherzy coraz częściej i chętniej przygotowują różne promocje dla swoich klientów. Wynika to z tego, że gracze szukają alternatyw dla tradycyjnych zakładów sportowych. Wśród takich rzeczy są chociażby sporty wirtualne, czy właśnie Super Game, gdzie możecie wygrać dodatkowe pieniądze. Często są to duże sumy i nie inaczej jest tym razem, gdyż operator umieścił w puli nagród nawet 25 000 złotych!

supergame grafika

O co więc chodzi i jak je zdobyć? Jest to bardzo proste. Wystarczy, że udzielicie poprawnych odpowiedzi na pytania zadane przez bukmachera i zgarniecie swoją część z puli nagród. Chodzi o to, że dla każdego z pytań macie podać cztery typy i poczekać, czy przewidywania były trafne. 

Dla uczestników, którzy poprawnie odpowiedzieli na cztery rzeczy przewidziano do podziału 10 000 złotych. Jeżeli będziecie jako jedyni, to otrzymacie całość dla siebie. Udział jest całkowicie darmowy, więc nie musicie inwestować w to swoich środków. 

W Superbet z kodem promocyjnym możecie otrzymać szereg bonusów. Rejestrując się z naszego linku otrzymacie na start:

  • 100 procent do 50 złotych od depozytu
  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 34 złote na darmowy zakład

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu 500 zł - bez ryzyka 34 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
584PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły