Czołowe ligi europejskie wróciły na dobre. Już tydzień temu byliśmy świadkami pierwszych meczów w Premier League, czy Ligue 1. Teraz do tego grona dołączyła Bundesliga i Serie A. Z tej okazji do zgarnięcia jest MaxiZysk, a wy możecie przeczytać opinie o forBET i bonusie oraz skorzystać z naszych typów dnia.

MaxiZysk na europejskie ligi

Za nim przejdziemy do MaxiZysku w forBET, to przedstawię wam ofertę promocyjną u tego bukmachera. Za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE, zgarniecie ciekawe promocje:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taka oferta to dobra okazja, żeby wykorzystać to na powrót pięciu najlepszych lig na świecie, na które fani z całego świata czekali. W końcu wielu z nich obserwuje zmagania najlepszych piłkarzy na świecie. Tydzień temu pierwsze mecze rozegrały kluby z Premier League, a wcześniej też Ligue 1. Teraz do tego grona dołączyła Bundesliga i Serie A, w której gra wielu Polaków. O tytuł mistrza Niemiec powalczy m.in. Robert Lewandowski, z kolei we Włoszech postarają się o to Zieliński i Szczęsny, którzy staną naprzeciw siebie. Kibice z naszego kraju nie mogą narzekać więc na brak emocji, a do tego wszystkiego do zgarnięcia jest bonus. Sprawdźcie nasze opinie o forBET i promocji na grę, a jeżeli nie macie pomysłu na kupon, to skorzystajcie z typów dnia.

forBET bonus na ligi

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć bonus? Akcja promocyjna jest dość prosta. Najpierw należy wpłacić 40 złotych, a później wybrać z listy na kuponie MaxiZysk. Ten można wykorzystać na TOP 5 lig oraz Ekstraklasę. Jeżeli wygracie, to zysk z kuponu zostanie pomnożony podwójnie. Sam mnożnik przysługuje do kwoty 100 złotych, a na kuponie muszą być minimum trzy zdarzenia z kursem większym niż 1.39. Bonus możecie wykorzystać do dzisiaj, 19 września. Jeżeli nie macie pomysłu na to, co obstawić, to sprawdźcie nasze typy dnia. Akcję promocyjną tego bukmachera można zaliczyć na plus, a same opinie o forBET zachęcają do wzięcia w niej udziału. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze