Zdjęcie: SOPA Images/SIPA/PressFocus

Już dzisiaj wraca Liga Mistrzów, a co za tym idzie, wiele emocji dla kibiców z całego świata. Najlepsi zawodnicy na świecie będą rywalizować o to prestiżowe trofeum. Już na starcie czeka nas starcie PSG z Barceloną. Z tej okazji w Superbet z kodem promocyjnym możecie odebrać kurs 20.00, jeżeli spełnicie konkretne warunki. Zobaczcie, co trzeba zrobić!

Odbierz kurs 20.00 w Superbet z kodem promocyjnym!

Dwa miesiące przerwy, zmiany w składach i wyjściowych jedenastkach, a nawet na stanowiskach trenerów – to wszystko w oczekiwaniu na powrót Ligi Mistrzów. Te najbardziej prestiżowe i elitarne rozgrywki powracają do nas po kilku tygodniach i już na starcie będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia z udziałem zawodników Paris Saint-German oraz Barcelony. Naprzeciw siebie staną dwie ekipy o podobnym potencjale. Starcie Mbappe z Messim zapowiada się wręcz epicko. 

superbet grafika bonusowa

Superbet przygotował dla swoich użytkowników ciekawą promocję w postaci zwiększonego kursu. Najpierw należy się zarejestrować, następnie wpłacić depozyt o wartości minimum 50 złotych i postawić pierwszy zakład na wygraną Barcelony lub PSG za maksymalnie dziesięć złotych. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00. W przypadku Blaugrany będzie to około 24 PLN z wygranej i 175 w bonusie.

Podobne stawki są na PSG, ale warto obserwować bieżące kursy. Trzeba wspomniany bonus później obrócić na kuponach z kursem minimalnym 1.80, a w przypadku AKO każde ze zdarzeń nie może mieć mnożnika mniejszego niż 1.30. Należy dokonać tego trzykrotnie i dopiero wtedy będzie można wypłacić.

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet z kodem promocyjnym 584PLN dostaniecie również pakiet startowy, a w nim:

  • 100 procent do 50 złotych od depozytu
  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 34 złote freebet