Zdjęcie: Matthew Impey / Xinhua / PressFocus

W najbliższym tygodniu bardzo dużo będzie się działo w świecie sportu, a przez weekend możecie zgarnąć ciekawe bonusy. W Superbet z kodem promocyjnym możecie liczyć nawet na dodatkowe 499 złotych, jeżeli spełnicie pewne warunki. O co chodzi i jak zdobyć taką kasę? Przekonajcie się sami!

Załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym i odbierz dodatkowe 499 PLN!

W najbliższych dniach w świecie sportu sporo się będzie działo. Już dzisiaj czeka nas finał Pucharu Króla, gdzie Athletic Bilbao zagra z FC Barceloną, a także półfinału Pucharu Anglii, w którym Chelsea powalczy z Manchesterem City. To nie koniec emocji, bo do tego jeszcze inne mecze z udziałem PSG, Realu Madryt, czy Liverpoolu. Emocji z całą pewnością nie braknie, a te możecie dodatkowo zwiększyć, jeżeli obstawicie spotkania. 

Superbet kod promocyjny – zgarnij bonusy za założenie konta u bukmachera!

superbet oferta screen

Z okazji rozpoczynającego się weekendu Superbet przygotował dla Was ciekawą ofertę, w postaci 100% bonus od depozytu aż do 499 PLN! Aby wziąć w niej udział, wystarczy, że dokonasz rejestracji na stronie bukmachera, a następnie wpłacisz dwa depozyty, przy czym do promocji liczy się tylko ten drugi.  Oferta ta jest ważna od dnia 16.04.2021r do 18.04.2021r. Warto wiedzieć, że w tej promocji nie ma minimalnej kwoty przyznanego bonusu.

Maksymalnie jednak można zgarnąć 499 PLN. Bonus ten zostanie aktywowany na Waszym koncie 19 kwietnia i macie trzy dni na akceptacje środków bonusowych. Teraz trzeba nimi obrócić, a te zostaną naliczone do obrotu, dopiero gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo.

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanej kwoty w promocji 100% bonus aż do 499 PLN. Przykładowo, aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, musisz obrócić kwotą równą 50 PLN x 3 = 150 PLN.

Do tego zaliczają się tylko kupony: postawione, zakończone i rozliczone w okresie, gdy bonus jest aktywny. Muszą spełniać też pozostałe warunki, jak:

  • minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.80
  • minimalny kurs dla zakładów AKO, wynosi: 1.80, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia to 1.40 lub więcej
  • minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.80 dla najniższej kombinacji

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie też:

  • 100% do 499 PLN od depozytu
  • 500 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet