Nadchodzący tydzień to gorący czas w piłkarskim kalendarzu. Trwają rozgrywki Ligi Narodów, a do tego jeszcze za moment startują La Liga oraz Premier League. Z tej okazji BETFAN przygotował akcję pod tytułem “TYdzień dobrej wiadomości”. Bukmacher postanowił dać graczom bonus od depozytu do kwoty 500 złotych. Możecie go rozszerzyć w BETFAN z kodem promocyjnym, który da dodatkowe rzeczy.

BETFAN bonus od depozytu

8 września obchodzony jest dzień dobrej wiadomości. Bukmacher postanowił rozszerzyć to na cały tydzień i przygotował akcję promocyjną dla stałych graczy. Jeżeli masz zaakceptowane zgody marketingowe, to możesz wziąć w niej udział. Całość jest banalnie prosta, a otrzymany bonus można wykorzystać m.in. na Ligę Narodów, czy rozpoczynają się zaraz ligi piłkarskie (w tym La Liga i Premier League). Co trzeba zrobić? 

BETFAN bonus grafika

Pomiędzy 8 a 13 września wystarczy wpłacić depozyt, a bukmacher przyzna bonus zależny od jego wysokości. Warto jednak pamiętać, że minimalna kwota to 50 złotych, a maksymalnie zgarnąć można 500 złotych. Przyznany bonus jest po prostu równowartością wpłaty. Aby aktywować go, trzeba jednokrotnie obrócić depozytem po kursie 2.00. Z kolei jeżeli chcecie wypłacić środki bonusowe, to należy obrócić kwotą bonusu czterokrotnie po kursie 2.50. Bukmacher gwarantuje, że przy przenoszeniu pieniędzy wygrane mnoży x10!

BETFAN kod promocyjny – zgarnij dodatkowy bonus

W BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN możecie liczyć na dodatkowe promocje. Wśród nich jest m.in. też bonus od depozytu, który wynosi aż 3000 złotych. To jedna z najwyższych ofert na rynku, a w dodatku warunki są dość przyjazne graczom. Aby go zdobyć, należy podczas rejestracji podać kod 3100PLN. Oprócz niego zgarniesz też:

  • 100 złotych na zakład bez ryzyka
  • 14 procent więcej do wygranych

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacher oferuje swoim graczom nie tylko wysoki bonus od depozytu, ale również grę bez podatku, gdzie daje aż czternaście procent więcej do wygranej i wysoki zakład bez ryzyka. Dzięki niemu nie musicie się obawiać o wyniki meczów. Jest to na pewno dobra opcja na mecze Ligi Narodów, gdyż reprezentacyjne spotkania potrafią sprawić kilka niespodzianek. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze