Jesteście fanami tenisa i szukacie nowego miejsca, gdzie moglibyście go obstawiać? Świetnie się składa, bo w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie liczyć na ciekawe bonusy na start, a do tego odebrać dodatkowe 60 złotych. Bukmacher wystartował z nową promocją na obstawianie tenisa!

Misja tenis – wygraj trzy kupony i zgarnij dodatkową kasę

Meczów tenisa w ostatnim czasie nie brakuje. US Open trwa w najlepsze, a za niedługo czeka nas kolejny, duży turniej. Jest to jeden z powodów, dla którego Betclic postanowił przygotować dla swoich graczy ciekawą akcję promocyjną. O co chodzi tym razem? Jeżeli między 7 a 10 września obstawisz kupony AKO na tenisa i spełnisz takie warunki:

  • minimalna stawka 20 złotych
  • zakłady przedmeczowe i na żywo
  • minimalny kurs na kuponie 3.00
  • minimum trzy kupony, które spełnią warunki i będą wygrane

To otrzymasz bonus wysokości 60 złotych. Bukmacher obiecał, że wypłaci go najpóźniej do 11 września do godziny 16:00. Same warunki, jakie postawił przed graczami, nie są specjalnie wymagające. Z kolei meczów w nadchodzących dniach jest dużo, co również sprzyja tej promocji. 

betclic grafika bonus na tenis 60 pln

Bonus w Betclic z kodem promocyjnym

Zakładając konto w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możesz zgarnąć ciekawe rzeczy na start. Oprócz dostępu do dużej oferty bukmachera otrzymasz również:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wysoki zakład bez ryzyka na start to dobra opcja, żeby rozpocząć przygodę i nie przejmować się wynikiem. W końcu środki wrócą na konto w razie przegranej. Oprócz tego możecie również po założeniu konta wziąć udział w akcji Betclica związanej z tenisem, dzięki której do zgarnięcia jest dodatkowe 60 złotych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze