Lubisz obstawiać tenis, ale nie chcesz płacić podatku? To dobrze się składa, bo jeden z bukmacherów przygotował ciekawą akcję, w której zwraca graczom podatek. Załóżcie konto w Betclic z kodem promocyjnym  i wygrajcie aż do 100 złotych więcej!

Bonus w Betclic na zwrot podatku

Nikt z nas nie lubi płacić podatku, w końcu bez niego moglibyśmy wygrywać więcej. Jednak zdarza się, że bukmacherzy wychodzą naprzeciw swoim klientom i czasami płacą go za graczy. Podobnie jest tym razem, gdzie w Betclic do zgarnięcia jest bonus. Jeżeli spełnisz kilka warunków, to bukmacher odda ci podatek aż do kwoty 100 złotych. Co trzeba zrobić?

  1. Postaw kupon, gdzie są tylko mecze tenisa.
  2. Zrób to do 6 września.
  3. Pamiętaj, aby łączny kurs całkowity był nie mniejszy niż 1.50.

Bukmacher postarał się o to, aby mecze US Open były dostępne w jego telewizji, a cała promocja jest dostępna zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i tej live. Co więcej, nieważne czy kupon wejdzie, czy nie i tak otrzymasz pełen zwrot podatku do kwoty 100 złotych! 

Betclic zwrot do 100 pln

Bonus w Betclic z kodem promocyjnym!

Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możesz zyskać dodatkowe bonusy, które zapewnią jeszcze więcej środków na grę. Podaj nasz kod podczas rejestracji, a otrzymasz:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • dodatkowe 50 procent do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dzięki bonusowi bez ryzyka nie musisz już się obawiać o wynik, a dodatkowe 50 procent sprawi, że wygrasz jeszcze więcej. Do tego zwrot podatku do kwoty 100 złotych i cały bonus na start w Betclic wygląda już naprawdę solidnie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze