Eliminacje do mistrzostw świata 2022 budzą bardzo dużo emocji. Trudno się temu dziwić. W końcu wiele osób czekało na powrót swoich reprezentacji po długiej przerwie. Przed Polakami jeszcze trzecia kolejka, gdzie na wyjeździe zagrają z Anglią. W Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać z tej okazji ciekawy bonus w postaci 25 złotych freebetu!

Odbierz 25 PLN freebetu w Totolotku z kodem promocyjnym!

Za nami dwa spotkania w kwalifikacjach do mistrzostw świata 2022. W jednym z nich Polacy zmierzyli się z Węgrami i zremisowali 3:3, a w drugim ograli Andorę 3:0. Styl gry podzielił mocno kibiców, jednak mógł się podobać po wprowadzeniu odpowiednich zmian. Jednak dopiero teraz przed nami prawdziwe wyzwanie, w postaci meczu z Anglią na wyjeździe. Trudny teren, teoretycznie lepszy przeciwnik i brak Lewandowskiego – to rzeczy, z którymi Biało-Czerwoni będą musieli się zmierzyć. 

Trener Sousa dotychczas często rotował składem i nie możemy być pewni, kto wystąpi w podstawowej jedenastce w spotkaniu z reprezentacją Anglii. Sam mecz zaplanowano na środę, 31 marca, na godzinę 20:45. Jednak to nie jedyne starcie, jakiego będziemy świadkami w najbliższych dwóch dniach. Dla przykładu we wtorek Walia zmierzy się z Czechami. Z kolei jutro też Niemcy powalczą z Macedonią Północną, a Austria z Danią.

Totolotek grafika bonusowa

Dlatego w Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać ciekawy bonus, w postaci 25 złotych na freebet. Bonus “Bet and Collect” zgarniecie, jeżeli obstawicie minimum 50 złotych na spotkania eliminacji do mistrzostw świata. Gdy kupon zostanie rozliczony, to niezależnie od wyniku dostaniecie dodatkową kasę.

Na kuponie mogą być tylko zakłady ze spotkań kwalifikacyjnych rozgrywanych w dniach 30-31.03.2021. Obrócić trzeba jednokrotnie po kursie 2.00, a bonus jest do wykorzystania na dowolny sport w terminie siedmiu dni. Nie może być natomiast użyty na zakłady systemowe. 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN za rejestracje otrzymacie też takie rzeczy, jak:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze