Już na dniach rozpoczną się Mistrzostwa Europy 2020! Z tej okazji będzie mogło wykorzystać wiele promocji, a także nagród związanych z zakładami bukmacherskimi. Superbet z kodem promocyjnym wprowadził świeżą kampanię dla nowych klientów. Zobaczcie, jak możecie zgarnąć dodatkową kasę!

Superbet rozdaje z kodem promocyjnym 100% zwrotu do 200 PLN

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy 2020, które rozpoczną się już w piątek, 11 czerwca. Potrwają przez miesiąc, a w tym czasie 24 najlepsze drużyny ze Starego Kontynentu powalczą o mistrzostwo. Faworyci to naturalnie Francuzi, którzy posiadają najlepszą kadrę, jednak trzeba pamiętać, że takie turnieje lubią pisać swoje historie.

Polska rywalizację rozpocznie dopiero 14 czerwca, kiedy to w poniedziałek podejmie Słowację. Biało-Czerwoni w grupie są jeszcze z Hiszpanią i Szwecją, a awans do play-offów mogą wywalczyć nawet z trzeciego miejsca.

W Superbet kod promocyjny da Ci dostęp do pakietu powitalnego!

superbet euro

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy dokonać rejestracji konta gracza w Superbet w dniach 08.06-10.06.2021 oraz dokonać pierwszej wpłaty w tym czasie i złożyć pierwszy zakład z oferty zakładów sportowych. W ramach tego będziecie mogli uzyskać 100% zwrot do 200 PLN.

Aby 100% zwrot do 200 PLN został aktywowany na waszym koncie, pierwszy postawiony, po dokonaniu pierwszego depozytu, zakład musi mieć status przegrany. W przypadku gdy pierwszy postawiony, po dokonaniu pierwszego depozytu, zakład będzie wygrany, 100% zwrot do 200 PLN nie będzie aktywowany.

Pamiętajcie, że w promocji biorą udział zakłady z oferty przedmeczowej zakładów sportowych – zakłady na sporty wirtualne nie kwalifikują do otrzymania bonusu.

Minimalna stawka zakładu kwalifikująca do otrzymania zwrotu w promocji to 10 PLN, a z kolei maksymalna kwota zwrotu w tej promocji to 200 PLN. Bonus zostanie aktywowany do 72h po zakończeniu promocji.  Środkami z bonusu należy obrócić po minimalnym kursie 1.50.

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet kod promocyjny ZAGRANIE da Ci także bonus powitalny w postaci:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 700 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze