Jesteś dobrym typerem i chciałbyś z tej okazji zdobyć dodatkowe nagrody? A może interesujesz się bardzo piłką nożną? Sprawdź, co na nadchodzący weekend przygotowali bukmacherzy. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz liczyć na szereg bonusów i wziąć udział w akcji “Piłkarskie TOP20”!

Fortuna bonus – piłkarskie TOP 20

Bukmacherzy często oferują swoim graczom różne rzeczy. Przede wszystkim w Fortunie z kodem promocyjnym możecie zgarnąć ciekawe bonusy, ale o nich więcej przeczytacie niżej. Najpierw skupmy się na promocji na ten weekend. Bukmacher z okazji startu lig europejskich postanowił przygotować akcję. Jeżeli na kuponach będziesz miał zdarzenia piłkarskie ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej i zagrasz minimum trzy kupony w trakcie trwania promocji, to weźmiesz udział w akcji.

Fortuna bonus TOP 20

TOP 20, które dokona największego obrotu w trakcie trwania całej akcji promocyjnej, może liczyć na ciekawe nagrody. Bukmacher postarał się o karty przed płacone do sieci sklepów Empik. Do zgarnięcia są bony o wartości 300, 200 oraz 100 złotych. Promocja wydaje się ciekawa, tym bardziej że w nadchodzący weekend będzie dużo meczów.

Fortuna kod promocyjny – zgarnij dodatkowe bonusy!

Powyższe bonusy to nie wszystko, co możecie zgarnąć u tego bukmachera. Rejestrując się w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie liczyć na:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wysoki bonus od depozytu, a także zakład bez ryzyka, to rzeczy, które gracze lubią. Taka oferta może się szczególnie sprawdzić na początku rozgrywek ligowych, gdzie forma poszczególnych drużyn nie jest jeszcze dobrze znana. Do tego możecie jeszcze wygrać bony do sieci sklepów Empik, co również sprawia, że warto się bliżej przyjrzeć temu bukmacherowi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze