Liga Narodów wraca do kibiców z rozgrywkami już w ten weekend. Przez sobotę i niedzielę można obstawiać mecze z udziałem drużyn narodowych i zgarnąć ciekawe bonusy. W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN nie dość, że otrzymacie pakiet startowy, to jeszcze można wziąć udział w ciekawej akcji promocyjnej “Lucky Loser”. Jeżeli nie trafisz, to bukmacher przyzna bonus o wartości 25 złotych.

Sprawdź bonus w Totolotku z kodem promocyjnym!

Już w sobotę i niedzielę będziemy świadkami ciekawych meczów w Lidze Narodów. Wśród drużyn walczących o fazę pucharową jest m.in. reprezentacja Polski, która zmierzy się z Włochami i Holandią. Jeżeli utrzyma prowadzenie w grupie, to awansuje do play-offów. Byłby to niewątpliwie sukces dla drużyny dowodzonej przez Brzęczka, jednak, czy uda się tego dokonać? Z całą pewnością nie będzie łatwo, a pierwszym z testów jest rywalizacja z Włochami w ten weekend. 

totolotek piłka nożna

W Totolotku możecie otrzymać ciekawy bonus o nazwie “Lucky Loser”. Jeżeli postawicie zakłady, gdzie na kuponie będzie tylko Liga Narodów ze stawką minimalną 25 złotych, to otrzymacie od bukmachera 25 złotych w formie bonusu, gdy nie traficie swoich typów. Z kolei jeżeli szczęście Wam dopiszę, to wygraną dostaniecie normalnie. Taka oferta to dobra okazja, żeby spróbować swoich sił w meczach reprezentacyjnych. 

Oprócz tego w Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN możecie zgarnąć pakiet startowy. W ramach niego bukmacher przyzna Wam bonusy, takie jak:

  • 100 procent do 549 złotych bonusu od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu Lucky Loser w weekendy

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze