Bukmacherzy w naszym kraju coraz chętniej i częściej przygotowują swoim klientom różne promocje, z których można skorzystać. W Superbet bonusy możecie odebrać z naszym kodem promocyjnym, a oprócz tego wziąć udział w promocji “Super Spin”, gdzie do wygrania są różne rzeczy. Zaciekawieni? To sprawdźcie co trzeba zrobić, bo sytuacja jest dość prosta. 

Zobacz bonus w Superbet “Super Spin”!

Sportowe rozgrywki na dobre wróciły do nas, a większość meczów można obstawić właśnie u bukmacherów, gdzie są dostępne zakłady m.in. na ligi piłkarskie, europejskie puchary, siatkówkę, koszykówkę, czy esport. Możliwości jest sporo, a do tego wszystkiego dobrze jest móc skorzystać z bonusów, które są do wykorzystania właśnie na takie mecze. W Superbet są do zgarnięcia ciekawe rzeczy w ramach “Super Spin”, czyli koła, gdzie można “wykręcić” sobie nagrodę. 

superbet grafika bonusowa koło

Akcja promocyjna “Super Spin”, która w Superbet oferuje bonusy, jest dość prosta. Każdy z klientów może codziennie raz zakręcić kołem, który da mu specjalne rzeczy. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a następnie dostaniemy w ciągu 48 godzin bonus. Jest to możliwe jednak dopiero, gdy zaznaczycie zgody marketingowe. Wśród nagród jest, chociażby Jackpot o wartości 10 000 złotych, ale go można zgarnąć tylko raz w całym okresie. Z kolei inne rzeczy to m.in. Bonus Sport, Super Bonus, czy promocja na wirtualne zakłady.

W Superbet bonus jest też dostępny z naszym kodem promocyjnym. Rejestrując się z linku od Zagranie zgarniecie:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze