Esport rośnie na popularności z miesiąca na miesiąc, a co za tym idzie bukmacherzy często rozszerzają swoją ofertę i stawiają na nowe bonusy. Tym razem ambasadorem akcji został Paweł “innocent” Mocek, a do zgarnięcia jest dodatkowe 40 złotych. Oprócz tego w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie też otrzymać pakiet startowy. Sprawdźcie sami, jak zdobyć wspomniane rzeczy.

Zobacz, jakie są bonusy w STS z kodem promocyjnym!

W esportowym świecie w ostatnim czasie dużo się dzieje. Do niedawna jeszcze mogliśmy obserwować Worldsy w League of Legends, najważniejszy turniej w 2020 roku. Teraz fani mogą oglądać w grze m.in. zawodników Counter Strike’a, którzy rywalizują w Flashpoint, czy Intel Extreme Masters. Duża liczba rozgrywek, to cała masa emocji. Te można w dodatku zwiększyć obstawiając spotkania. Nic więc dziwnego, że STS postawiło na ciekawe bonusy do wykorzystania.

sts oferta

Tym razem można zgarnąć dodatkowe 40 złotych na grę. Akcja promocyjna, której twarzą jest Paweł “innocent” Mocek trwa do 22 listopada. W tym czasie należy grać kupony AKO LIVE z minimum jednym zakładem z esportu i kursem nie mniejszym niż 1.85. Stawka powinna wynosić co najmniej dziesięć złotych. Za każdy kupon, który spełnia wspomniane wymagania, otrzymacie od bukmachera dwa złote. Maksymalna wartość to aż 40 złotych i żeby wypłacić środki, należy obrócić nimi na kwotę 120 złotych na kuponach z kursami minimalnymi 1.91. 

W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie też otrzymać szereg innych rzeczy. W tym wypadku bukmacher przyzna Wam:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze