Bukmacherzy coraz częściej rozwijają swoją ofertę promocyjną, skierowaną do stałych klientów. Jedną z popularniejszych rzeczy jest gra bez podatku. W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie zgarnąć szereg bonusów i obstawiać właśnie bez płacenia podatku – ten odprowadzi za Was bukmacher. Sprawdźcie, jak można to zrobić. 

Aby zatrzymać klientów u siebie bukmacherzy coraz chętniej i częściej powiększają swoje promocje dla stałych graczy. Trudno się temu dziwić, gdyż rzeczy do obstawiania jest dużo i często dobrze byłoby móc skorzystać z jakiś dodatkowych bonusów. Fortuna postanowiła więc wyjść naprzeciw swoim klientom i postawiła na popularną ostatnimi czasy grę bez podatku. Teraz można stawiać 24/7, jeżeli spełni się odpowiednie warunki. Jakie? Przekonajcie się sami.

Fortuna gra bez podatku

Bonus kursowy podwyższający wygraną o czternaście procent można teraz dodać do swojego kuponu przez 24 godziny i siedem dni w tygodniu. Stawka również jest dowolna, a bukmacher zaznacza jedynie, że kupon musi być złożony z minimum trzech zdarzeń i każde z nich musi mieć kurs minimalny wynoszący 1.30. Nie można tego łączyć z Superofertą, Hitem Dnia, czy Zakładem Bezpiecznym. Nie podlegają one również early cash-out. Jednak takie warunki i tak wydają się być dość przyjazne klientom.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie też zgarnąć:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze