Bukmacherzy rozrastają się coraz mocniej, a co za tym idzie, rozszerzają mocno swoją ofertę. W forBET jest bonus do zgarnięcia w ramach promocji na start, a do tego można sprawdzić bardzo ciekawe zakłady łączone. Jesteście ciekawi co na dzisiaj przygotował bukmacher? To zapraszam do krótkiej lektury.

Sprawdź bonus w forBET i ofertę na zakłady łączone

forBET to bukmacher, który rozwija się coraz bardziej i stawia na rozszerzanie swojej oferty. Firma wyszła z ciekawą inicjatywą, gdzie można skorzystać z zakładów łączonych z powiększonymi kursami. Dla przykładu na poniedziałek są to propozycje związane głównie z piłką nożną i na początek tygodnia możemy obstawić trzy zakłady. Zaliczają się do nich m.in. wygrana Pogoni Szczecin i HSV Hamburg po kursie 3.60, czy “w każdym z poniedziałkowych meczów 2. ligi holenderskiej padnie przynajmniej 5 bramek), z kursem 11.40.

forBET bonusy

Ciekawą opcją jest też zwycięstwo Stal Nysy z Będzinem 3:2 i Bielko-Białej z Volley Wrocław również 3:2. W tym wypadku jednak kurs jest o wiele wyższy i wynosi aż 40.00. Taka opcja to dobra sprawa, żeby spróbować swoich sił z niską stawką. Na kolejne dni zapewne również będą pojawiać się takie okazje i warto obserwować bukmachera, a także Zagranie, gdzie informujemy na bieżąco o różnych ofertach.

W forBET bonus możecie też otrzymać w ramach pakietu startowego. W tym wypadku możecie je zgarnąć z kodem promocyjnym 2400PLN, który zapewni Wam:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze