Mecze reprezentacyjne, w tym Liga Narodów, to nie tylko duże emocje, ale też często niespodzianki. U bukmacherów można więc zgarnąć promocje i grać bez ryzyka lub otrzymać z powrotem część środków. W BETFAN z kodem promocyjnym 2961PLN otrzymacie pakiet startowy i będziecie mogli wziąć udział w akcji “Tniemy ryzyko na Ligę Narodów”. 

Sprawdź bonusy w BETFAN z kodem promocyjnym!

Liga Narodów skutecznie zastąpiła mecze towarzyskie, które nie budziły większych emocji i często były po prostu nudne. Teraz reprezentacje rywalizują o punkty i grę w play-offach. Wśród nich jest m.in. Polska, która prowadzi w swojej grupie. Aby móc rywalizować w fazie pucharowej musi zdobyć punkty w spotkaniach z Włochami oraz Holandią, gdyż te zapewnią utrzymanie fotela lidera. Może być o to trudno, a w dodatku same starcia są obarczone ryzykiem.

betfan bonus
Nic więc dziwnego, że BETFAN postawił na akcje “tniemy ryzyko na Lige Narodów”. Jeżeli obstawicie minimum pięć spotkań na kuponie ze stawką minimalną 20 złotych i nie traficie tylko jednego, to bukmacher zwróci Wam połowę postawionych pieniędzy. Następnie, żeby móc je wypłacić należy pięciokrotnie obrócić otrzymaną kwotą na kuponach, gdzie są co najmniej trzy zdarzenia z kursami nie mniejszymi niż 1.35, a ogólny kurs to minimum 3.00. Przy przeniesieniu środków na konto główne, wygrane bukmacher mnoży x10, o czym warto pamiętać.W BETFAN z kodem promocyjnym 2961PLN możecie liczyć na nowy pakiet startowy. Bukmacher przyzna Wam:

  • 2331 złotych bonusu od depozytu
  • 600 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet
  • 14 procent więcej do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze