Bukmacherzy coraz częściej proponują szybkie wpłaty lub wypłaty swoim klientom. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy chciałby mieć środki jak najszybciej. Dzisiaj opisze wam metody płatności w BETFAN. Dowiecie się, ile ich jest, jakie są zalety i ile trzeba czekać. Do tego pamiętajcie, że w BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN zgarniecie ciekawe bonusy, o których więcej niżej. 

BETFAN metody płatności – wszystko o depozytach

Bukmacher w ramach swojej oferty wpłat i wypłat wprowadził szybkie płatności. To bardzo ciekawa propozycja, gdyż kasę na koncie możecie mieć już po kilkunastu minutach. W dodatku możecie ją znacząco zwiększyć w BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN. Przede wszystkim bukmacher oferuje wpłaty bez prowizji, a środki płatności to:

  • BLIK (dostępny 24/7)
  • Przelewy 24 (dostępne 24/7)
  • Karty płatnicze (dostępne 24/7)
  • Revolut

betfan opcje wpłat zdjęcie

Zacznijmy najpierw, od wydaje się najciekawszej opcji, czyli BLIK-u. Wybierając tę metodę płatności w BETFAN, cała transakcja potrwa maksymalnie kilka minut. Po wybraniu odpowiedniej kwoty strona bukmachera przeniesie do bezpiecznego miejsca, w którym należy podać kod BLIK. Ten wyskoczy wam w aplikacji mobilnej banku w odpowiednim miejscu. Natomiast przy korzystaniu z karty płatniczej trzeba podać już wszystkie informacje z nią związane. Ten proces nie jest uciążliwy, ale trwa już nieco dłużej. Natomiast ma też swoje plusy – przede wszystkim nie potrzebujecie mieć telefonu pod ręką.

betfan opcje wypłat depozytu

W przypadku Przelewów 24 jest podobnie jak w ramach płatności kartą płatniczą. Niemal identycznie sprawa wygląda w przypadku Revoluta, który jest dobrą alternatywą dla standardowych kart z banków. W tym wypadku również należy podać kod karty i odpowiednie zabezpieczenia (CVC). Bukmacher chwali się, że w przypadku szybkich wpłat i wypłat obsługuje 20 banków, w tym te największe jak ING, czy mBANK, ale też nieco mniej znane, m.in.: Ban Pocztowy, Nest Bank i VOLKSWAGEN BANK. Z kolei jeżeli chodzi o wypłaty, to lista firm jest prawie taka sama, a proces powinien zająć nie dłużej niż piętnaście minut. Jedyny warunek, jaki stawia bukmacher, to dostępność wypłat jedynie od 7:00 do 23:00. 

Pamiętajcie również, że w BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN możecie zyskać kilka ciekawych bonusów na start. Zaliczają się do nich:

  • 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 100 złotych na zakład bez ryzyka
  • 14 procent więcej do wygranych

Nie dość, że bukmacher daje wysokie bonusy na start, ma dużą ofertę zakładów bukmacherskich, to jeszcze w BETFAN jest sporo metod płatności, a kasa na koncie może być nawet w ciągu piętnastu minut.

Zaloguj się aby dodawać komentarze