Zgarnij bonusy w Betclic i dołącz do klubu VIP!

Betclic bonus

Betclic jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Wpływa na to wiele rzeczy, w tym akcje promocyjne. Firma doskonale rozumie swoich klientów i stworzyła klub VIP dla graczy, którzy obstawiają u nich mecze. Niżej przeczytacie o tym, jakie są korzyści z członkostwa, co możecie zgarnąć w Betclic w ramach bonusów przy rejestracji i jaki jest kod promocyjny. Dowiecie się również jak dostać się do klubu VIP i za co bukmacher wysyła zaproszenia. 

Betclic bonusy – klub VIP u bukmachera

Betclic słynie z dobrego podejścia do klientów oraz ciekawych akcji promocyjnych. Bukmacher ma dość szeroką ofertę, a ostatnio rozwija się coraz bardziej, szczególnie w internecie, gdzie wprowadziło swoją telewizję. Dzisiaj opiszę wam na czym polega w Betclic bonus wynikający z członkostwa w klubie VIP. Jest to specjalna społeczność, która została wyselekcjonowana przez firmę. W wspomnianej grupie są osoby nagrodzone m.in. za aktywność i częste obstawianie meczów. Bukmacher gwarantuje swoim uczestnikom m.in. dostęp do oferty premium, opiekę zespołu i ekskluzywne promocje, a do tego wszystkiego również nagrody specjalne. Brzmi fajnie, prawda?

betclic bonus vip

Zapewne zastanawiacie się, jak w Betclic zgarnąć bonus w postaci członkostwa w klubie VIP? Otóż nie jest to takie proste. Bukmacher sam wybiera, komu wyśle zaproszenie do dołączenia, a pod uwagę bierze takie rzeczy jak: 

  • aktywność na koncie
  • zaangażowanie klienta
  • lojalność gracza

Jak więc widzicie, najkrótsza i najprostsza droga do dołączenia, to zostanie bardzo aktywnym graczem. Dzięki temu być może otrzymacie zaproszenie od Betclic do klubu VIP. Bukmacher bardzo dba o jakość i zaangażowanie w tworzenie tej ekskluzywnej społeczności, więc możecie liczyć na to, że jeżeli już się dostaniecie do niego, to otrzymacie różne ciekawe rzeczy. Betclic z klientami VIP spotkał się m.in. podczas meczu Polski z Brazylią, Superpucharu Europy, czy derbów Madrytu.

Betclic bonus z kodem promocyjnym

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jednak zanim ewentualnie dostaniecie się do klubu VIP, to w Betclic są bonusy do zgarnięcia. Wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym 550PLN, który zapewni wam:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Takie promocje na start w Betclic zapewnią wam dobry początek obstawiania meczów u tego bukmachera. W końcu możecie liczyć na wysoki zakład bez ryzyka i jeżeli przegracie, to firma zwróci wam środki. Do tego macie też szansę na wygranie o 50 procent więcej na kuponie. Sam start obstawiania meczów u tego bukmachera przez internet, to dobry początek, żeby zgarnąć zaproszenie do klubu VIP w Betclic. Warto też pamiętać, że nie wszyscy bukmacherzy mają takie grupy, szczególnie tak elitarne, jak ten klub VIP.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze