Przełom września i października, to zazwyczaj spore emocje w sporcie. To czas, w którym startują najważniejsze ligi w piłkę, a bukmacherzy często dają ciekawe promocje. Nie inaczej jest tym razem, gdzie w Superbet bonus możecie zgarnąć z naszym kodem i obstawiać aż przez tydzień bez ryzyka do 500 złotych!

Zgarnij bonus w Superbet na obstawianie meczów!

Wrzesień i początek października, to czas, w którym w sporcie sporo się dzieje. Najpopularniejsze ligi w piłkę nożną wystartowały, ale wyniki pretendentów do tytułu często są dość różne i niepewne. Z kolei w boksie możemy być świadkami ciekawych walk, a lada moment rozpoczną się również europejskie puchary. To dobry czas więc, żeby bliżej przyjrzeć się bonusowi w Superbet, który gwarantuje granie przez tydzień bez ryzyka i zwrot do 500 złotych w formie bonusu. 

Superbet bonus

Jeżeli jesteście ciekawi, jak to działa, to już tłumaczę. Oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów, którzy założą konto. Najlepiej to zrobić z naszym kodem promocyjnym, który gwarantuje ciekawe rzeczy, ale o tym więcej niżej. Pierwszy depozyt aktywuje tydzień bez ryzyka. Przez siedem dni możecie grać bez martwienia się o wynik, a jeżeli zakończycie pierwszy tydzień na minusie, to bukmacher zwróci przegraną kwotę w formie bonusu. 

Warto jednak pamiętać, że maksymalnie może to być 500 złotych. Oprócz tego nie ma żadnych innych warunków, oprócz tych dotyczących obrotu. W czternaście dni należy zrobić czterokrotny obrót z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie z kursem nie mniejszym niż 1.30 dla każdego z nich oraz 1.80 jako łączny. 

Oprócz tego, w Superbet bonus możecie zgarnąć też z naszego linku. Ten gwarantuje wam:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 30 złotych darmowy zakład

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze