Firmy bukmacherskie oprócz standardowych promocji dla nowych graczy, często przygotowują też coś dla stałych klientów. Nie inaczej jest tym razem, gdy Superbet ma bonus dla aktywnych użytkowników. Nowi bukmacherzy często chcą zatrzymać ludzi, a tym razem mamy naprawdę ciekawą promocję, która może temu sprzyjać. 

Superbet bonus dla aktywnych

W Superbet jest bonus dla aktywnych graczy, który ma ich zachęcić do zostania u tego bukmachera. Na czym polega? Jeżeli postawisz codziennie zakład solo z minimalnym kursem 1.60 lub zakład AKO z takim samym kursem dla każdego ze zdarzeń oraz jego stawka będzie wynosić co najmniej 100 złotych, to otrzymasz bonus. 

Superbet bonus da ci każdego dnia, w którym spełnisz wymagania. Nowy bukmacher doda na twoje konto 15 złotych, a łącznie to może być nawet 75 złotych. Warto pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo, ale każdy może z niej skorzystać. 

Superbet

Superbet bonus z kodem promocyjnym

W Superbet bonus jest do zgarnięcia podczas rejestracji z naszego linku. Dzięki temu zgarniecie bonus 100% do depozytu do kwoty 600 złotych oraz 30 złotych na darmowy zakład. Nowi bukmacherzy coraz częściej mają ciekawe oferty na grę u nich i nie inaczej jest tym razem. W Superbet bonus powitalny możecie połączyć z tym dla aktywnych, przez co będzie wam jeszcze łatwiej rozpocząć grę u tego bukmachera. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze