Sporty wirtualne to coraz popularniejsza dziedzina bukmacherki. Tym razem bliżej zainteresował się tym tematem jedna z najpopularniejszych takich firm w Polsce. W STS bonus jest do zgarnięcia za obstawianie sportów wirtualnych w lokalach. Na czym polega i jakie są warunki? Sprawdźcie sami niżej. A jeżeli zastanawiacie się, jak w sportach wirtualnych wygrywać, to też postaram się wam przybliżyć.

STS bonus za sporty wirtualne

W STS bonus jest do otrzymania tym razem za obstawianie meczów sportów wirtualnych w lokalach stacjonarnych. Jeżeli od poniedziałku do niedzieli będziesz obstawiał kupony ze sportów wirtualnych na kartę w STS, to będziesz mógł wziąć udział w promocji. Dodatkowe warunki są takie, że kupon musi mieć kurs minimalny 2.00, a łącznie trzeba je zagrać za co najmniej 300 złotych. 

STS grafika bonus

Po spełnieniu tych wymagań bukmacher doładuje waszą kartę za 25 złotych. Bonus będzie ważny przez siedem dni (licząc od kolejnego dnia, po którym dostaliście bonus). Ważne jest to, że kupony muszą być opłacone gotówką lub karta płatniczą i nie mogą być mieszane z innymi promocjami, w tym cash-outem. Jednak w STS są też inne bonusy. Rejestrując się z kodem promocyjnym ZAGRANIE, otrzymacie m.in.:

  • 100 procent od depozytu do 1200 złotych
  • 280 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych na darmowy zakład

Jak więc sami widzicie, możecie z łatwością powiększyć wasze bonusy w STS. Po poprawnym założeniu konta z naszym kodem bukmacher przyzna wam bonusy w zależności od wielkości wpłaty przy depozycie. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sporty wirtualne – jak wygrywać?

STS sporty wirtualne

Zapewne zastanawiacie się jak w sportach wirtualnych wygrywać pieniądze. Nie jest to łatwe, ale do zrobienia. Tutaj możecie typować m.in. zwycięzców i ilość bramek. Jednak warto pamiętać, że jest to internetowa symulacja i wszystko zależy od komputera. Możecie oczywiście próbować analizować spotkania, ale jest to trudne do zrobienia i na koniec i tak wszystko zależy od waszego szczęścia. 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze