Chciałbyś zagrać za większe pieniądze, ale boisz się porażki? Nie przejmuj się, możesz zgarnąć bonus w STS z naszym kodem i postawić aż 280 złotych na zakład bez ryzyka. Warto się przyjrzeć całej promocji, gdyż dostępna jest przez cały miesiąc, w tym na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

STS bonus – czym jest zakład bez ryzyka?

W STS do zgarnięcia jest bonus, w którym grasz bez ryzyka. Na czym to dokładnie polega? W przypadku porażki bukmacher zwraca ci postawione pieniądze. Jednak często jest to w formie bonusu, a ten wymaga dodatkowego obrotu i ma specjalnie warunki. Z kolei w STS możesz grać aż bez ryzyka aż do kwoty 280 złotych, a całość dostaniesz na główne konto i będziesz mógł od razu wypłacić.

Zapytacie zapewne, czy istnieją jakieś dodatkowe warunki? Nie, ale warto pamiętać, że kwota, jaką dostaniecie, zostanie pomniejszona o 12% podatek. Warto mieć to na uwadze grając zakład bez ryzyka. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jakie jeszcze czekają mnie bonusy w STS?

Oprócz wspomnianego zakładu bez ryzyka do 280 złotych, w STS są bonusy na:

  • 100% do 1200 złotych od depozytu
  • 29 złotych freebet

Jedyne co trzeba zrobić, to podczas rejestracji podać kod promocyjny 1299PLN, dzięki czemu dostaniecie dostęp do tych promocji. Bonus 280 złotych bez ryzyka jest bardzo wysoki i warto się nad nim zastanowić. Tym bardziej że jest dostępny przez cały sierpień, więc możecie za niego obstawić np. Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze