Lubicie stawiać spotkania, ale boicie się ryzyka? A może po prostu nie chcecie martwić się o wynik? Dobrze się składa, bo w PZBuk jest bonus do zgarnięcia na grę. W ramach niego możecie otrzymać zwrot stawki aż do 200 złotych. Brzmi fajnie? To sprawdźcie sami, na czym to polega. 

Zgarnij bonus w PZBuk i otrzymaj cashback do 200 PLN!

Początek sezonu w wielu sportach bywa dość niepewny. Pierwsze mecze w najlepszych ligach piłki nożnej na świecie bywają dość nieprzewidywalne. Dowodem tego są m.in. starcia w La Lidze, gdzie Real Madryt, czy Atletico, zdążyli już zgubić pierwsze punkty. Podobnie jest w przypadku Premier League i Manchesteru City. Oprócz tego trwają również finały NBA, które mogą różnie się potoczyć. Nic więc dziwnego, że coraz więcej graczy szuka cashbacku, który zapewni im zwrot stawki w przypadku porażki. 

PZBuk promocje cashback

Tym razem do zgarnięcia jest bonus w PZBuk, który zapewni wam zwrot aż do 200 złotych. Brzmi to naprawdę dobrze. Poznajcie jednak warunki, jakie trzeba spełnić:

  • zwrot następuje za pierwszy zakład przegrany
  • bonus jest w formie darmowe zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymaganiami dotyczącymi obrotu
  • kurs na kuponie, którego ma dotyczyć cashback, musi być wielokrotny z kursem minimalnym każdego ze zdarzeń wynoszącym 1.40

Jeżeli spełnisz warunki, to bukmacher przyzna zwrot stawki aż do 200 złotych. Wymagania nie są wygórowane i śmiało można powiedzieć, że to dość dobra oferta dla osób szukających cashbacku. 

W PZBuk bonus możecie rozszerzyć dodatkowo o rzeczy dostępne w ramach oferty startowej. Aby je dostać, należy założyć konto z kodem promocyjnym 400PLN, a dzięki temu zgarniecie:

  • 200 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych w sklepie

 

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze