LV BET to bukmacher, który jest znany ze swoich ciekawych kampanii marketingowych. Nie inaczej jest tym razem, gdyż firma wystartowała z Republiką KUBY. Niżej przeczytacie, na czym będzie polegać, a już teraz zgarnijcie bonus w LV BET z naszym kodem promocyjnym. 

Republika KUBY – legalny bukmacher z nową akcją

Legalni bukmacherzy często mają ciekawe akcje promocyjne. Tym razem LV BET, które ma ciekawe bonusy na grę, postanowiło ruszyć z akcją Republika KUBY. W trakcie kampanii bukmacher wykorzysta zawodników Wisły Kraków, w tym Błaszczykowskiego. Całość zobaczymy podczas wielu wydarzeń sportowych w całej Polsce. 

Chcieliśmy przygotować dla naszych graczy coś specjalnego, tak aby oddając się sportowej rozrywce i kibicując ulubionym drużynom oraz zawodnikom, poczuli atmosferę prawdziwego święta pomimo wciąż towarzyszących nam wszystkim nastrojów związanych z pandemią. Dlatego wraz z kampanią zainicjowaliśmy  nowy bonus dla naszych graczy oraz wiele innych aktywności mówi Monika Płaczkowska, General Sponsorship and Marketing Manager w LV BET.

Co więcej, w LV BET jest bonus do zgarnięcie z naszym kodem. Jednak o nim więcej dowiecie się niżej. Bukmacher wraz ze startem Republiki KUBY zapowiedział, że to dopiero początek. Wkrótce ma być więcej działań związanych z tym motywem, w tym ciekawe konkursy i atrakcje dla graczy. Wszystko ma ruszyć wraz z wrześniem. 

republika kuby lv bet

LV BET bonus – jak zgarnąć?

Jeżeli zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym 1500PLN u legalnego bukmachera LV BET, to otrzymasz:

  • 100 procent od depozytu do 1500 złotych
  • 70 złotych na bonusy
  • 20 złotych freebet

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sam proces zakładania konta jest bajecznie prosty i już po chwili będziecie mogli cieszyć się bonusami w LV BET. Do tego warto pamiętać, że dzięki temu w przyszłości czekają na was też inne konkursy, również te związane z Republiką KUBY  u tego legalnego bukmachera. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze