Już dzisiaj rozpoczną się kolejne mistrzostwa świata w piłkę ręczną. Wśród drużyn, które wezmą udział w tych rozgrywkach są Polacy. Jak zaprezentują się nasi rodacy? W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie odebrać pakiet startowy, a także bonus specjalnie na ten turniej. Co więc trzeba zrobić? Sprawdźcie sami, bo do zgarnięcia jest pewny zakład.

Fortuna kod promocyjny – odbierz bonusy za założenie konta!

W środę, 13 stycznia, rozpoczną się kolejne mistrzostwa świata w piłkę ręczną. W rozgrywkach łącznie wezmą udział aż 24 drużyny, w tym Polacy. Nasi rodacy trafili do grupy B z Hiszpanią, Tunezją oraz Brazylią. Trudno mówić o tym, żeby Biało-Czerwoni byli faworytami, jednak dalej mają szanse na awans do kolejnego etapu. Z całą pewnością można powiedzieć, że Hiszpanie będą trudnymi rywalami. Z tej okazji możecie zgarnąć bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym.

fortuna bonus

Bukmacher przygotował ciekawą akcję promocyjną – pewny zakład. Jeżeli w dniach 13.01-17.01.2021 postawicie minimum trzy kupony z oferty prematch ze stawką minimalną wynoszącą 20 złotych, to otrzymacie właśnie 20 złotych w formie bonusu. Kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Każdy zakład musi być postawiony innego dnia. Natomiast nie ma znaczenia to, czy traficie, czy nie i tak operator przyzna Wam pieniądze w formie punktów FKP. Trzeba ją aktywować w ciągu siedmiu dni od przyznania – jest to dość ważne, gdyż później ona zniknie. 

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN otrzymacie też pakiet startowy. W nim zgarniecie takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły