Skoki narciarskie wracają do nas po długiej przerwie. Zmagania, na które czekało wielu kibiców, w ten weekend odbędą się w Wiśle. Za nami pierwsze kwalifikacje, a do tego wszystkiego w Fortunie jest bonus do zgarnięcia. Bukmacher oferuje swoim klientom bonus o wysokości 30 złotych w punktach FKP za pierwszy depozyt. Jak dokładnie go zgarnąć? Sprawdźcie sami.

Otrzymaj bonus w Fortunie na skoki narciarskie!

W ten weekend w Wiśle rozgrywane będą dwa turnieje w skokach narciarskich. Jeden drużynowy, a drugi indywidualny. Jednak wszystko to poprzedziły piątkowe kwalifikacje, które są już za nami. W nich najlepszy okazał się Stoch, który zdobył 135 punktów i wyprzedził Sato aż o prawie siedem oczek. W czołowej dziesiątce byli też Kubacki i Żyła, którzy zajęli odpowiednio piątą oraz dziesiątą lokatę. Przed startem konkursów forma naszych rodaków jest więc dość obiecująca, a w TOP 10 mieliśmy najwięcej reprezentantów z wszystkich krajów. 

fortuna oferta

Fortuna przygotowała ciekawy bonus na grę, który można wykorzystać w ten weekend. Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów i za pierwszy depozyt od 30 złotych otrzymacie 30 złotych w formie punktów FKP. Następnie te można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE w Fortunie. Taka promocja to dość dobra okazja, żeby wypróbować ofertę u tego bukmachera. Ta w końcu wydaje się dość duża, a sam operator jest sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, więc można spodziewać się kolejnych ciekawych rzeczy. 

W Fortunie bonusy są też do zgarnięcia z kodem promocyjnym 2230PLN. Zapewni Wam on:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Autor zdjęcia: Rafał Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze