KSW to duże święto dla kibiców sportów walki. Tym razem będziemy świadkami ostatniego starcia Mateusza Gamrota, a także debiutu Izu Ugonocha. Z tej okazji w Fortunie jest bonus do zgarnięcia o wdzięcznej nazwie “Bezpiecznik na KSW”. Na czym polega i jak zgarnąć dodatkowe rzeczy u tego bukmachera? Sprawdźcie sami. 

Fortuna bonus na KSW

Z okazji nadchodzącej 54 gali KSW, Fortuna przygotowała bonus na grę “Bezpiecznik na KSW”. Jeżeli postawisz kupon na walki z tej gali przez stronę, aplikację lub w punkcie stacjonarnym tego bukmachera za minimum 40 złotych i przegrasz, to Fortuna odda ci 20 złotych w postaci bonusu w punktach FKP. 

baner ksw 54 fortuna

Nie jest to co prawda typowa gra bez ryzyka, ale możecie liczyć na zwrot połowy stawki, w momencie, gdy postawicie 40 złotych. Na wspomnianą 54 galę KSW jest to dobra okazja, gdyż same walki zapowiadają się bardzo emocjonująco, a obstawiając starcia, możecie dodatkowo zwiększyć emocje. 

Fortuna bonus z kodem promocyjnym

W Fortunie możecie dodatkowo zgarnąć bonus zakładając konto z naszym kodem promocyjnym 2230PLN. Podczas rejestracji podajcie go, a dzięki temu otrzymacie:

  • 100 procent do 2200 złotych
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taki bonus powitalny zapewni wam dobry start w obstawianiu sportu u tego bukmachera. Możecie go np. wykorzystać na galę KSW, dzięki czemu zgarniecie dodatkowe pieniądze, a także grać bez ryzyka i nie obawiać się o wynik. 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze