Ostatnio pisaliśmy dla was o akcji “Fortuna dla aktywnych”. Warto więc przypomnieć, że startuje drugi etap. W puli nagród łącznie jest aż 600 000 złotych, więc opłaca się być aktywnym. W Fortunie bonus jest też do zgarnięcia z kodem promocyjnym, o czym należy pamiętać, a razem z naszymi typami na Ligę Mistrzów, gdzie gra m.in. Lewandowski, możecie zwiększyć emocje podczas oglądania, a także grubość swojego portfela. 

Fortuna dla aktywnych – co to jest?

Fortuna dla aktywnych, to akcja skierowana od tego bukmachera do swoich klientów, która ma na celu nagrodzenie stałych graczy. Promocja trwa od 5 do 23 sierpnia, ale jest podzielona na trzy etapy. Teraz startuje druga część, która rozpocznie się 12 sierpnia i potrwa do 17 sierpnia. Pula nagród tym razem wyniesie 200 000 złotych, gdyż w każdym etapie jest po tyle samo. Na czym polega promocja?

  1. Każdego dnia etapu obstaw kupon z oferty prematch
  2. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej, jej mobilnej wersji oraz aplikacji mobilnej.
  3. Kupon musi mieć kurs minimalny 10 złotych brutto.
  4. Jeżeli spełniłeś te warunki, to czekaj na wygraną!

Pieniądze

Bukmacher rozda pieniądze po równo wszystkim graczom, którzy spełnili warunki promocji. Do podziału jest aż 200 000 złotych, więc możecie liczyć na spory zastrzyk gotówki. Pamiętajcie jednak, że promocja nie obejmuje:

  • kuponów z wartością mniejszą niż 10 złotych
  • zakładów live
  • kuponów na Wirtualne Sporty

Możecie go wykorzystać np. razem z naszymi typami na Ligę Mistrzów. W końcu mecze LM trwają w najlepsze, a zwiększyć emocje z oglądania w grze Lewandowskiego, możecie właśnie, biorąc udział w Fortunie dla aktywnych. Wtedy zyskujecie podwójnie, bo jeszcze dostaniecie dodatkowe pieniądze. 

Robert Lewandowski po meczu z Hoffenheim

Fortuna bonus – jakie profity zgarnę jeszcze?

Nie dość, że bukmacher dzieli 600 000 złotych pośród swoich graczy, to jest w Fortunie bonus do zgarnięcia dostępny z naszym kodem promocyjnym 2230PLN. Dzięki niemu otrzymacie:

  • 100% od depozytu do 2200 złotych
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Możecie to wykorzystać np. podczas brania udziału w Fortunie dla aktywnych i liczyć na podwójny zysk. Korzystając z typów na Ligę Mistrzów, a także bonusu w Fortunie, nie dość, że będziecie mieli spore szanse na powiększenie budżetu, to jeszcze weźmiecie udział w rozdawaniu pieniędzy. Pamiętajcie też, że za tydzień jest kolejny etap, w którym też możecie wziąć udział. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze