W nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem w ramach UFC 253. Polak powalczy o tytuł mistrza i z tej okazji w forBET jest bonus bez ryzyka na zwycięstwo naszego rodaka. Sprawdźcie sami, na czym polega oferta od tego bukmachera.

Zgarnij bonus w forBET na UFC 253!

UFC 253 zapowiada się niesamowicie emocjonująco, szczególnie dla polskich kibiców. W końcu nasz rodak, Jan Błachowicz, powalczy o tytuł mistrza świata z Dominickiem Reyesem. Dla Polaka droga do tej walki była bardzo długa, jednak zasłużył na nią występami w ciągu ostatnich miesięcy. W ostatnich trzech latach Błachowicz wygrał siedem walk i przegrał tylko jedną, co można uznać za bardzo dobry wynik. Warto jednak pamiętać, że bilans Reyesa wynosi 12-1-0, co stanowi świetny wynik. Co prawda Błachowicz nie jest stawiany w roli faworyta, ale dalej ma duże szanse na zwycięstwo. Warto jednak pamiętać, że zawsze może coś pójść nie tak i w tym wypadku z pomocą przychodzi forBET z bonusem. 

forBET bonus na mma

Bukmacher przygotował ciekawą ofertę na to spotkanie. Można zagrać zwycięstwo Błachowicza bez ryzyka, pod warunkiem, że będzie to kupon solo. Do tego trzeba pamiętać, iż stawka musi wynosić 119 lub 299 złotych. Jeżeli nasz rodak przegra swoją walkę z Reyesem, to otrzymacie zwrot stawki w formie bonusu. Jest to więc dobra oferta, żeby nie musieć martwić się o wynik tej rywalizacji.

Warto jednak pamiętać, że w forBET bonus możecie zgarnąć z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Do oferty startowej zalicza się:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taki bonus, dostępny w forBET z kodem promocyjnym ZAGRANIE, pozwoli nie przejmować się wynikiem walki w ramach UFC 253. Pozostałe bonusy również można wykorzystać na tę galę lub inne sporty dostępne w ofercie bukmachera. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze