Esport zyskuje na popularności w ostatnich latach, więc nic dziwnego w tym, że bukmacherzy coraz częściej oferują ciekawe promocje dla swoich klientów. W przypadku forBET bonus możecie zgarnąć za ranking esportowy, a do wygrania jest nawet Xbox Series X i kilka innych nagród. Zaciekawieni?

forBET w ramach bonusu esportowego rozda Xbox Series X!

Sporty elektroniczne w czasie pandemii mogą być rozgrywane bez większych problemów, co sprawia, że zyskują na popularności. Co prawda ten trend utrzymuje się od kilku lat, ale teraz zostało to mocno spotęgowane. Co prawda w przypadku League of Legends sezon już się zakończył i wróci dopiero w przyszłym roku, ale dla przykładu w CS:GO jeszcze czeka nas wiele turniejów do końca roku. Podobnie jest z Valorantem, czy FIFĄ 21. forBET oferuje bonus, w ramach którego można wygrać nawet Xbox Series X!

forBET bonus

Aby móc wziąć udział w akcji należy grać kupony, na których znajduje się tylko esport i minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Za przegrany kupon każda złotówka ze stawki to jeden punkt do rankingu. W przypadku wygranego mnożnik wzrasta do 1.2. Maksymalna liczba oczek za pojedynczy kupon to 1500. Pierwsze trzy miejsca pod koniec akcji wygrywają Xbox Series X i dodatkowe nagrody. Z kolei pozycje od czwartej do 20 otrzymają inne rzeczy, w tym np. bonus 30 złotych, czy fotel Diablo Chairs. 

W forBET bonus możecie też otrzymać, jeżeli założycie konto z naszym kodem promocyjnym 2400PLN. Dzięki temu zgarniecie:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze