W grze o europejskie puchary dalej są polskie zespoły, więc to dobry czas, żeby poszukać promocji na grę u bukmacherów i zwiększyć swoje środki oraz wygrane. Tak się złożyło, że w forBET jest bonus do zgarnięcia na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, a także dodatkowe rzeczy z kodem promocyjnym!

Sprawdź MaxiZysk na LM i LE

forBET to jeden z tych bukmacherów, który często przygotowuje dla graczy ciekawe promocje na grę. Nie inaczej jest tym razem, gdy w grze o europejskie puchary są jeszcze polskie kluby. Tym razem bonus dotyczy MaxiZysku i jest do zdobycia tylko dzisiaj, czyli 16 września. Jeżeli dokonacie depozytu o wartości minimum 40 złotych, to otrzymacie od bukmachera mnożnik do wygranej. W forBET bonus można wykorzystać na Ligę Mistrzów i Ligę Europy (w tym kwalifikacje do tych pucharów). Oprócz tego możecie też liczyć na inne rzeczy z oferty na start.

Bonus forBET na LM i LE

Bonus w forBET na start

Rejestrując się w forBET z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zgarnąć ciekawe rzeczy. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie takie rzeczy jak:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dostępnych bonusów jest dużo, a same warunki również są przyjazne graczom. Co więcej, możecie je wykorzystać nie tylko na europejskie puchary, czy piłkę nożną, ale również inne sporty i esport. Z kolei sam forBET często przygotowuje inne promocje związane z aktualnymi wydarzeniami w świecie sportu. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze