W niedzielę czeka nas polskie “El Clasico”, czyli rywalizacja Lecha Poznań z Legią Warszawa. Ten mecz elektryzuje cały nasz piłkarski kraj i będziemy świadkami wielu emocji. Z tej okazji możecie sprawdzić nasze typy dnia, a także dowiedzieć się o freebecie 25 złotych, z którego można skorzystać. 

Sprawdź typy dnia i bonus w forBET!

Ekstraklasa od początku sezonu oferuje nam kilka ciekawych meczów, a teraz do tego grona dołączy starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa. Faworytem wydają się Legioniści, którym w lidze idzie lepiej niż Lechowi, jednak ten w składzie ma mocne indywidualności, jak Moder, czy Ishak. Czy to wystarczy na Legię? O tym dowiemy się już dzisiaj. Z tej okazji w forBET możecie skorzystać z promocji na start i bonusu specjalnie na tę rywalizację. Sprawdźcie sami. 

forBET baner

Bukmacher przyzna Wam 25 złotych freebetu na mecze towarzyskie reprezentacji, jeżeli obstawicie spotkanie Lecha z Legią za dokładnie 69 złotych. Może być to kupon AKO i wtedy jednym z wydarzeń na nich ma być właśnie to spotkanie. Ważne jest to, że w grę wchodzi jedynie zakład trójtorowy, czyli zwycięstwo Lecha lub Legii, albo remis. Warunków nie ma dużo i wydaje się być to ciekawą ofertą właśnie na tę rywalizację.

W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN otrzymacie też szereg bonusów na start. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to zgarniecie:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze