Obecnie w League of Legends najważniejsze rozgrywki jakie są, to EU Masters. W “Lolowej Lidze Europy” grają trzy polskie formacje, walczące o awans do fazy pucharowej. Z tej okazji forBET ma bonus na zakład bez ryzyka! Sprawdź sam, jakie są warunki i co oferuje bukmacher. 

forBET bonus na EU Masters – graj bez ryzyka!

EU Masters to jedno z większych świąt dla polskich kibiców League of Legends. Oczywiście najważniejsze będą mistrzostwa świata, gdzie również zobaczymy kilku Polaków z realnymi szansami na wygranie całego turnieju, ale tutaj walczą w pełni polskie drużyny. Trzy najlepsze formacje z naszego kraju rywalizują z innymi krajami. Jedna z ekip, AGO Rogue, już wywalczyła awans do fazy pucharowej. Dzisiaj o to postarają się również zawodnicy 7more7 Pompa Team. Podopieczni Nitrozyniaka zagrają z:

  • Vodafone Giants
  • WLGaming Esports
  • Misfits Premier

Przed tą drużyną trudne zadanie, ale możliwe do wykonania. Z tej okazji forBET ma bonus na grę bez ryzyka. Warunki jakie musicie spełnić to wybranie dwóch z tych trzech spotkań i obstawienie WYGRANEJ Polaków. Z kolei sama stawka musi wynosić DOKŁADNIE 39 lub 99 złotych. Jeżeli kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci stawkę w postaci bonusu. Jest to więc dobra oferta na ostatni dzień zmagań grupowych dla naszych rodaków. 

EU Masters forBET bonus bez ryzyka

forBET bonus za rejestrację konta

Jednak to nie wszystko, co dla swoich graczy przygotował bukmacher. W forBET bonus możecie też zgarnąć za założenie konta z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dzięki temu otrzymacie takie rzeczy jak:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bardzo wysoki bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka to dobre oferty na start. Do tego dochodzi też gra bez podatku, która realnie zwiększa wasze wygrane na kuponach. Można to wykorzystać m.in. na EU Masters lub poczekać np. na Mistrzostwa Świata 2020 w League of Legends.

Zaloguj się aby dodawać komentarze