Czy polski finał w EU Masters jest możliwy? Do tego jeszcze daleka droga, ale już teraz możecie obstawiać mecze z udziałem naszych rodzimych drużyn bez ryzyka! W forBET jest bonus do zgarnięcia, który zapewni wam zwrot środków na konto, jeżeli przegracie. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, o których przeczytacie niżej.

EU Masters – lecimy po polski finał i gramy bez ryzyka

W tym roku może wreszcie zobaczymy polski finał na EU Masters. W końcu w bardzo dobrej formie są gracze K1CK Neosurf i AGO Rogue. Druga z tych ekip rzuciła rękawice jednemu z faworytów w EU Masters, Movistar Riders i prawie z nim wygrała. Zabrakło naprawdę niewiele. Z tej okazji forBET wyszedł naprzeciw swoim klientom i postanowił zrobić akcję promocyjną. Obstawiając zwycięstwo AGO Rogue z SuppUp eSports, która jest bardzo prawdopodobne oraz wygraną K1CK na Samsung Morning Stars, gracie bez ryzyka. 

eu masters forbet grafika

Ważne jest, żeby na kuponie mieć tylko te dwa zdarzenia i zagrać go za 39 lub 99 złotych. W przypadku porażki bukmacher zwróci wam środki. Te zostaną przyznane w postaci bonusu. A jakie są szanse Polaków na zwycięstwo? Rogue jest niewąpliwym faworytem w tym starciu. SuppUp to outsiderzy grupy i raczej nie powinni postawić większego oporu. K1CK już ma nieco trudniej, ale w składzie posiada świetnego PukiStyle’a.

forBET bonus – załóż konto z kodem

W forBET bonusy możecie zgarnąć też za założenie konta z naszym kodem promocyjnym 2380PLN. Za to otrzymacie takie rzeczy jak:

  • 2080 złotych od depozytu
  • 100 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Szczególnie interesującą ofertą są dwa tygodnie gry bez podatku, które pozwolą wam znacznie więcej wygrać. Z kolei dzięki bonusowi od depozytu dostaniecie więcej środków na grę, co może szczególnie wam pomóc, gdy EU Masters jest dalej w grze. W końcu najważniejsze rozgrywki League of Legends w Europie zaraz po LEC-u nie weszły jeszcze nawet w fazę pucharową. Poza tym zaraz po ich zakończeniu będziemy świadkami Worldsów, największego święta w świecie Lola.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze