Przed nami półfinały Ligi Mistrzów, a także kwalifikacje do kolejnego sezonu tych prestiżowych rozgrywek. Z tej okazji w Betclic jest bonus do zgarnięcia za grę live. Sprawdźcie, co musicie zrobić, żeby go otrzymać, a także skorzystajcie w Betclic z kodu promocyjnego, aby dostać dodatkowe środki.

Betclic bonus live

Betclic bonus z kodem promocyjnym

Obecna faza Ligi Mistrzów obfituje w dużo goli, kartek i rzutów rożnych. Najczęściej się je gra na live, gdyż wtedy łatwiej jest trafić. Jeżeli nie macie pomysłu co zagrać, to skorzystajcie z naszych typów dnia. Możecie je wykorzystać do uzyskania bonusu w Betclic. No właśnie, ale na czym on polega? Jeżeli zagrasz jeden z tych meczów live…

  • Legia vs. Linfield
  • PSG vs. RB Lipsk
  • Olympique vs. Bayern

… to będziesz mógł wziąć udział w promocji. Pozostałe warunki, jakie musisz spełnić, to trafie dwóch zakładów z kursem minimalnym 1.50 oraz stawką wynoszącą co najmniej 20 złotych. Obowiązują tylko zakłady pojedyncze.

bonus w betclic na grę

W momencie, gdy spełnisz te warunki, to bukmacher wypłaci ci 40 złotych bonusu. Wykorzystując nasze typy dnia, dość łatwo może być wam spełnić podane wymagania. Do tego w Betclic z kodem promocyjnym możecie otrzymać więcej promocji.

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic kod promocyjny – bonusy za rejestrację

Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN zgarniecie zakład bez ryzyka do 550 złotych i 50 procent więcej do wygranych. Sam zakład jest jednym z najwyższych na rynku, a warunki do jego obrotu nie są zbyt wygórowane. Możecie go też wykorzystać właśnie na promocję Betclic związaną z graniem live. Jeżeli jednak chcecie spróbować w inny sposób, to sprawdźcie nasze typy dnia, gdzie znajdziecie ciekawe propozycje na grę. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze