Wraca najlepsza liga świata – Ekstraklasa! Z tej okazji Betclic ma bonus na grę, gdzie do zgarnięcia jest pula z 20 000 złotych. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w podziale pieniędzy oraz o co w tym wszystkim chodzi. W końcu do wygrania jest dość dużo kasy!

Betclic bonus – piłkarski Jackpot

Najlepsza liga na świecie, czyli nasza kochana rodzima Ekstraklasa, wraca do gry. Z tej okazji Betclic ma bonus dla wszystkich graczy. Warunki, jakie trzeba spełnić, to kupon z dokładnie ośmioma meczami Ekstraklasy z oferty przedmeczowej. Brak kursu minimalnego, jednak trzeba pamiętać, że dotyczy to tylko zwycięstwa jednej z drużyn lub remisu – inne zakłady NIE WCHODZĄ w grę. Minimalna stawka, jaką wymaga bukmacher, to dziesięć złotych, więc nie jest to dużo. 

betclic bonus

Co prawda kupony ze środków bonusowych nie wliczają się, ale i tak oferta jest dość dobra. Jeżeli nie masz pomysłu na kupon, to zajrzyj do naszych typów dnia. Codziennie nasi eksperci przygotowują analizy i typy na zdarzenia z piłkarskich boisk. Tym razem bukmacher przygotował pulę rzędu 20 000 złotych, więc do wygrania jest dość dużo.

Betclic bonus – zgarnij więcej kasy!

Jednak wspomniana wyżej oferta, to nie wszystko, co przygotował bukmacher. Grając u niego, możesz posiłkować się naszymi typami dnia, a do tego do zgarnięcia są dodatkowe rzeczy. Rejestrując się u niego z kodem 550PLN możesz liczyć na dodatkowe bonusy na start. Są to:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taka oferta na start sprzyja obstawianiu meczów Ekstraklasy. W końcu często wyniki są dość niepewne i w naszej rodzimej lidze lubi wkraść się losowość. Jednak bukmacher zadbał o to, aby zakład bez ryzyka był dość wysoki. Nie można tego połączyć z piłkarskim jackpotem, ale obydwa bonusy w Betclic są dość okazałe, a całość możecie zagrać razem z naszymi typami dnia.

Zaloguj się aby dodawać komentarze