Razem z przerwą na rozgrywki międzynarodowe wróciła do nas Liga Narodów. Już w niedzielę, 15 listopada, Polska zmierzy się z Włochami o ważne trzy punkty w tabeli. Dlatego bukmacherzy postawili na ciekawe promocje, a jedną z nich jest bonus w Betclic. Firma postanowiła podnieść kurs na to, że Polacy strzelą gola aż do 2.15. Zobaczcie sami, jak zagrać ten zakład.

Sprawdź bonus w Betclic na mecz Polski!

Rozgrywki reprezentacyjne to zawsze gwarancja dużych emocji. W końcu można kibicować reprezentantom swojego kraju. Wraca do nas Liga Narodów, gdzie Polakom idzie nawet dobrze. Zajmują pierwsze miejsce w grupie po czterech meczach i mają punkt przewagi nad Włochami oraz dwa nad zawodnikami z Holandii. Nasi rodacy, żeby awansować do play-offów, muszą więc utrzymać prowadzenie. Będzie to trudne zadanie, jednak możliwe do wykonania. Przed reprezentantami z naszego kraju starcia z Holandią oraz Włochami. 

Betclic bonus grafika

Mecze w Lidze Narodów często są dość emocjonujące, a dodatkowe wrażenia można sobie zapewnić poprzez np. obstawienie zakładów. Nic więc dziwnego, że Betclic postawił na ciekawy bonus. U tego bukmachera można postawić zakład na to, że Polska strzeli gola w meczu z Włochami, ze zwiększonym kursem. Wcześniej wynosił 1.75, a teraz jest to już 2.15. Firma zastrzega jednak, że maksymalna stawka to 25 złotych, ale zakład można łączyć z innymi w ramach kuponów AKO. 

W Betclic bonus jest też dostępny z kodem promocyjnym 550PLN. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 550 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent więcej do wygranych 

Zaloguj się aby dodawać komentarze