Liga Narodów to nie tylko okazja na oglądanie reprezentantów kraju w grze, ale też możliwość zgarnięcia ciekawych bonusów u bukmacherów. Te można m.in. w STS, gdzie operator postanowił zachęcić ludzi do odwiedzania punktów stacjonarnych. Ofertę można poszerzyć też o pakiet powitalny dostępny z kodem promocyjnym ZAGRANIE. W jaki konkretnie sposób? Sprawdźcie sami.

Zobaczcie, jakie można zgarnąć bonusy u bukmachera STS!

Faza grupowa Ligi Narodów zmierza do końca. Dzisiaj czekają nas ostatnie mecze, po których poznamy już wszystkie zespoły, jakie wezmą udział w play-offach. Prawdopodobnie wśród tych ekip znajdą się reprezentanci Włoch, czy Portugalii lub Hiszpanii. Nasi rodacy w środę spróbują swoich sił z Holendrami, jednak oprócz średniej gry w ostatnim czasie, sama atmosfera wokół kadry również jest mocno napięta. Faworytami niewątpliwie są rywale naszych rodaków i to oni powinni sięgnąć po wygraną. 

sts promocja na ligę narodów

Jednak, żeby zwiększyć swoje emocje, można obstawić spotkania ostatniej kolejki. Jeżeli zrobicie to w punktach stacjonarnych STS, to może zgarnąć dodatkowe pieniądze. Wystarczy postawić na kartę STS za minimum pięć złotych kupon ze zdarzeniem z oferty przedmeczowej Ligi Narodów. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 2.00. Każdy spełniający warunki da Wam złotówkę bonusu. Dziennie można zdobyć w ten sposób dziesięć złotych. 

Jednak to nie jedyny bonus bukmacherski, jaki możecie zgarnąć. W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie szereg promocji, takich jak:

  • 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

STS –

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze