Lubicie obstawiać europejskie ligi i zgarniać dodatkową kasę? To dobrze się składa, bo STS przygotował bonus bukmacherski właśnie z tej okazji. Jedyne co trzeba zrobić, to przejść się do lokalu stacjonarnego i tam obstawić kupon. Sprawdźcie sami pozostałe warunki. 

STS bonus w lokalu 

STS przygotował dodatkowy bonus bukmacherski, dostępny w lokalu i do zgarnięcia za kupony na europejskie ligi. Warunki są takie, że jeżeli do 13 września obstawisz na kartę STS kupony SOLO lub AKO po kursie minimalnym 2.00. Pamiętajcie też, że stawka musi być nie mniejsza niż pięć złotych, a na kuponie ma być co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na Premier League lub Primera Division. 

STS bonusy bukmacherskie w lokalu

Każdego dnia do zgarnięcia jest maksymalnie dziesięć złotych, a przelicznik jest bajecznie prosty. Każde pięć złotych na kuponie to złotówka bonusu. Co więcej, w całej akcji można otrzymać na kartę STS łącznie aż 70 złotych w formie bonusu. Ważne jest to, że otrzymacie go niezależnie od tego, czy kupon będzie trafiony, czy nie, co ułatwia znacznie sporo.

STS bonus na start

Jednak to nie wszystkie promocje, jakie przygotował dla was STS. Ten bukmacher ma w swojej ofercie też inne bonusy bukmacherskie, w tym te dostępne za założenie konta z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Otrzymacie za to m.in.:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebetu

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wysoka oferta na start dla nowych graczy to coś, co cechuje tego bukmachera. Zakład bez ryzyka do 230 złotych to dobry pomysł na pierwsze mecze w ligach, gdzie forma poszczególnych drużyn nie do końca jest znana. Co prawda nie można tego połączyć z ofertą dostępną wyżej, gdyż tamta dotyczy punktów stacjonarnych, ale można obstawiać i na kartę STS i jednocześnie mieć konto internetowe.

Zaloguj się aby dodawać komentarze