Piłkarski weekend bez ryzyka – taką ciekawą akcję promocyjną przygotował Betclic. Bukmacher postarał się o pewny zakład dla swoich klientów. W końcu do gry wróciły wszystkie najlepsze ligi w Europie. Bonusy bukmacherskie przy takich okazjach nie są niczym nowym, a dzisiaj przyjrzymy się bliżej temu co oferuje ten bukmacher.

Pewny zakład do 40 PLN w Betclic

Premier League, Ekstraklasa i Ligue 1 wróciły na dobre. Pierwsze mecze za sobą mają m.in. Chelsea i PSG, których forma na start nie zachwyca. W ten weekend dołączą do nich drużyny z Bundesligi oraz Serie A, gdzie na boiskach zobaczymy sporo Polaków. We włoskiej lidze rywalizują m.in. Szczęsny i Zieliński, a na niemieckich murawach o trafienie do bramek postarają się Lewandowski oraz Piątek. Z całą pewnością kibice nie mogą narzekać na nudę i brak emocji. 

Betclic bez ryzyka

Z tej okazji bukmacher postanowił przygotować ciekawy bonus. W Betclic można zgarnąć pewny zakład, gdzie firma zwróci do 40 złotych w przypadku przegranego kuponu. Same wymagania są bardzo proste:

  • obowiązująca dyscyplina to piłka nożna
  • oferta jest ważna do 20 września
  • minimalny kurs dla kuponu to 3.00
  • liczba zakładów: 4

Betclic bonus bez ryzyka

Ten bonus bukmacherski jest o tyle ciekawy, że Betclic nie postawił warunków co do minimalnej stawki. Jeżeli jedno wydarzenie na kuponie będzie nietrafione, to gracz otrzyma zwrot stawki do kwoty 40 złotych. Sama oferta wygląda więc ciekawe, szczególnie na nadchodzące mecze piłkarskie w ten weekend.

W Betclic bonusy bukmacherskie możecie też rozszerzyć o te dostępne w ofercie startowej. Za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN dostaniecie też:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jedyne co trzeba zrobić, to założyć konto i podać nasz kod promocyjny. Dzięki temu bukmacher przyzna wam promocje na start. Jednak to nie wszystkie bonusy bukmacherskie, jakie na wasz czekają, więcej z nich jest dostępnych z linku, który podałem wam wyżej. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze