W najbliższych dniach na francuskich kortach sporo się dzieje. Jedną z bohaterek jest Świątek, która zaskakuje z meczu na mecz. Z tej okazji możecie zgarnąć ciekawe bonusy bukmacherskie. Jedną z firm oferujących je jest Betclic, więc zapraszam Was do sprawdzenia promocji i kibicowania Polce. 

Zgarnij bonus bukmacherski w Betclic i stawiaj mecze Świątek!

French Open WTA to jeden z tych turniejów, który potrafi zaskoczyć kibiców. W męskiej odsłonie rozgrywek również nie zabrakło pewnych niespodzianek, a większość starć stoi na wysokim poziomie. Na francuskich kortach bardzo dobrze dotychczas wypadła Polka, Iga Świątek, która ograła m.in. Bouchard i Halep, czyli rywalki będące faworytkami w spotkaniach z nią. Jeżeli nasza rodaczka dostanie się do kolejnych etapów turnieju, to być może będziemy mogli spodziewać się innych bonusów bukmacherskich. Jednak już teraz do zgarnięcia są dodatkowe pieniądze. 

Betclic live

Bonus bukmacherski w Betclic, jaki jest do zgarnięcia, to aż 60 złotych, które zostanie dostarczone na konto bonusowe. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, jakie trzeba spełnić, żeby móc je dostać. Mowa o:

  • postawieniu minimum trzech kuponów na tenis
  • obowiązująca dyscyplina to tenis
  • minimalna stawka na kuponie to 20 złotych
  • minimalny kurs dla jednego zakładu to 2.00
  • można stawiać tylko mecze live

betclic warunki bonus

 

Jeżeli wszystkie warunki zostaną spełnione i traficie trzy takie kupony w dniach 6-11 października, to otrzymacie od bukmachera 60 złotych w formie bonusu. Jak więc widzicie, Betclic postarał się o ciekawą ofertę na start i możecie razem z nią zdobyć dodatkowe pieniądze na obstawianie. 

Pamiętajcie też, że Misja Live, to nie jedyna oferta od tego bukmachera. W Betclic możecie zgarnąć dodatkowe rzeczy. Jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 550PLN, to otrzymacie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze